Chytrý dveřní zámek Ülock-B BLE


Zámky Ülock BLE jsou vybaveny funkcí Bluetooths možností ovládání pomocí speciální aplikace přes mobilní telefon nebo tablet. Spojení je založeno na kódované technologii Bluetooth (BLE).
Správa virtuálních klíčů je zajištěna pomocí aplikace "KleverKey".
Dodavatel této aplikace zajišťuje nezávislé ovládání vstupních zařízení pomocí dálkového řízení přístupových práv.
Jak to celé funguje? 
Přístupová práva a administrace je uložena na cloudu společnosti KleverKey. Zde lze administrovat jednotlivá přístupová práva uživatelů. Administrátor (majitel zámku Ülock BLE) může přidělit přístup jakémukoliv uživateli, který má nainstalovanou aplikaci KleverKey ve svém mobilním telefonu. Tento uživatel pak pomocí mobilu a bluetooth připojení může otevřít zvolené dveře. Tento systém je vhodný pro dálkovou správu přístupových práv.
Jako dobrý příklad použití může být pronájem bytu přes systém Airbnb. Majitel bytu zašle přístupové právo konkrétnímu nájemníkovi pro danou dobu. A nájemník může otevřít dveře bez nutnosti předávání klíčů. 
Výhodou je také rychlá instalace, která nepotřebuje, žádný ovládací prvek na zdi.
Součástí dodávky zámku Ülock BLE je roční licence pro užívání systému KleverKey.

Design dveří i kování bez omezení

Na první pohled není na dveřích vidět, že jsou elektronicky kontrolovány. V zárubni není průchodka a dveřní klika není osazena žádnou viditelnou nástavbou.
Zámek má charakter klasického mechanického zámku, který se ploužívá ve standardních dveřích. Neexistuje žádné omezení ve výběru dveřní kliky. Architekti a koncoví zákazníci mohou vybírat z jakéhokoliv kování dostupného na trhu. Zámek vyžaduje osazení dveří sestavou klika/klika. Jediná úprava bude spočívat v dodávce děleného čtyřhranu, který je potřeba pro správnou funkci zámku. Dělený čtyřhran můžeme dodat společně se zámkem. 

Chytrý dveřní zámek -ÜLOCK-B Battery BLE

Chytrý dveřní zámek -ÜLOCK-B Battery BLE

Süd-Metall


CENA OD 9 999 Kč Termín bude prověřen u dodavatele DETAIL PRODUKTU
Chytrý dveřní zámek -ÜLOCK-B Battery BLE, úzký

Chytrý dveřní zámek -ÜLOCK-B Battery BLE, úzký

Süd-Metall


CENA OD 13 229 Kč Termín bude prověřen u dodavatele DETAIL PRODUKTU