Integrované zamykání FSB

Jedna věc je jistá, tato dveřní klika není obyčejná. Standardní mechanismy zamykání dveří vyžadují přidanou rozetu pro klíč, zatímco naše klika s funkcí integrovaného uzamykání je vše v jednom. Stisknutím tlačítka kliku zablokujete - a stejně snadno jí znovu uvolníte.

Trend v občanské, komerční a bytové výstavbě prvotřídní kvality je rozhodně směrem k minimalismu.
Jedná se o bezfalcové dveře se skrytými závěsy nebo Plug-in klikami. Méně je více!
Produkty nenápadně splynou s okolím, ale zároveň musí zůstat viditelné a funkční pro všechny, kdo je používají. To platí také pro dveře do koupelny / toalety - nebo jakékoli jiné dveře, u nichž se očekává, že v případě potřeby poskytnou soukromí. FSB přehodnotila proces zamykání tím, že jej integrovala přímo do rozety u kliky ve svém standardu ASL®.
Stejně jako u kuličkového pera, stisknutí tlačítka způsobí zablokování rukojeti. Opětovné stisknutí má opačný účinek. Zcela v duchu univerzálního designu lze dveře pohodlně ovládat jednou rukou.

Tlačítko je umístěno na vnitřní straně dveří. Inspekční slot označuje, zda jsou dveře otevřené nebo zamčené. Nouzové odblokování umístěné na vnější straně zajišťuje nouzové otevření dveří, pokud dojde k nejhoršímu.
Naše nová dveřní klika s integrovaným uzamykáním je k dispozici s kulatými nebo hranatými rozetami ze všech materiálů FSB (hliník, nerezová ocel, bronz) a je kompatibilní s jakýmkoli modelem kliky FSB ASL®.
Pro instalaci není potřeba žádný speciální dveřní zámek. Klika je kompatibilní s většinou dveřních zámků, které jsou vyráběny dle norem EN a DIN.
Montážní návod můžete stáhnout zde.

Kování nemá samostatnou kategorii. Každá klika, která je dostupná s integrovaným zamykáním je jako varianta základní produktové řady FSB ASL.

 FSB 12 1001 Privacy

12 1005 Privacy12 1015 Privacy12 1016 Privacy